Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Olga Szkolnicka   Komentarze

Komentarze

~Gość Dogfriend

Pani Olu, boso chodzić jest bardzo niezdrowo. Te wszystkie przymioty chodzenia boso, jak bieganie po rosie zgodnie z hydroterapią dr.Kneipa-to już nieaktualne, chyba , że gdzieś daleko od cywilizacji. W mieście takim jak Opole, powierzchniowa warstwa gleby jest bardzo zanieczyszczona. Wspomnę choćby metale ciężkie, sadze, pestycydy, środki ochrony roślin, sole, pozostałości ciał stałych np.grudy asfaltu, itd itp.
Opinia weterynarza: coraz częściej operuję nowotwory skóry o psów i kotów. Coraz częściej leczę alergie u zwierząt spowodowaną prawdopodobnie ekspozycją na toksyny w środowisku.

Ja chodzę boso po domu cały rok, na działce od kwietnia, a ostatnio w sandałach.

Jeden dzień bez komputera w roku to zdecydowanie za mało. Jeden dzień w miesiącu brzmi bardziej logicznie. Zresztą siedząc w domu w weekend majowy uświadomiłam sobie, że oprócz pracy nic na komputerze nie robię, może właśnie dlatego, że kojarzy mi się z pracą;/

Tak, oczywiście, że bierzemny udział i piszemy o tym wydarzeniu nie od dziś. Zapraszm równiez Cię do pozostawienia komenatrza na moim blogu na wpisie SZOK JAK NISZCZYMY ZIEMIĘ - www.renatazarzycka.pl

lub tutaj na ekologia.pl - Blogerzy
ŚWIATOWY DZIEN ZIEMI - 22 kwietnia.

Będę wdzięczna za każdy komentarz na ten temat :)

Pozdrawiam serdecznie

~Gość

a permakultura?

~Gość

Wszystko ok, ale co ze smrodem, robalami, pluskwami, które lubią sobie w śmieciach pobuszować i ile taki śmieciowy domek wytrzymuje?

~Gość ciemna mas a

Ja jak co roku zgaszę światło, a co!

~Gość Kama

tak a propos WWF znalazłam ciekawy artykuł :http://neurokultura.pl/ekologia-/192-akcja-przeciwko-wwf.html

~Gość EKO

Swoje poparcie dla akcji można również wyrazić poprzez dodatkowe, symboliczne zgaszenie światła na stronie http://www.energiajestwnas.pl/. :)

~Gość Aga

A ja polecam EKO- Książę:) " TAJEMNICA GINĄCEGO LASU" . To ciekawa powieść uwrażliwiająca młodego czytelnika na problemy ekologiczne.